"Стани богат" се изложи с пълния член - ама много

22221
16

Читател на Plovdiv24.bg от града под тепетата се свърза с нашата медия преди минути, за да обърне внимание на една правописна неточност, случила се по време на днешното издание на предаването "Стани богат".

Човекът правилно отбелязва, че когато става въпрос за национална телевизия, е абсолютно нередно да се допускат подобни грешки - този път става дума за пълен или непълен член.

Все пак, уточнява пловдивчанинът, тази телевизия се издържа от нашите данъци, има доста голям екип и грешките би трябвало да са изчистени до санитарния минимум. "Очевидно е, че въпросът бе изписан неправилно в тазвечершното издание на шоуто", ни пише жителят на Пловдив...



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (16)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: