Среднощен екшън във "Фантастико"

26244
1

Среднощна драма се е разиграла в столичен магазин. Това научи "Блиц" от свой читател. По думите му мъж е направил редица страхотии във "Фантастико", който се намира на булевард "Черни връх". "Работя наблизо. По едно време видяхме доста полицаи и сотаджии, струпани около хипермаркета. От униформените разбрахме, че около 40-годишен мъж е нахлул в магазина и е започнал да троши наред. 
То бутилки, то стелажи, то какво ли още не", разказва читателят ни. По данните му мъжът, който е спретнал страшната сцена, се казва Александър Грозданов. Малко, след като е извършил пакостите, той е бил арестуван. Мотивите му за случилото се все още не са ясни.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: