Служители на "Булсатком" излизат на протест

3926

Служители на "Булсатком" ще протестират пред Комисията за защита на конкуренцията, притеснени за работните си места. 

Очаква се днес Комисията да одобри придобиването на телевизионния оператор от собственика на "Виваком". Организатор на протеста е синдикат "Подкрепа". 

Според медийни публикации днес КЗК ще одобри придобиването на оператора за платена телевизия "Булсатком" от "Юнайтед груп". 

А вчера съпредседателят на ПП-ДБ Кирил Петков заяви,че формацията е инициира преговори за незабавна смяна на ръководния състав на Комисията за защита на конкуренцията, който е с изтекъл мандат.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: