След лека катастрофа мъж нападна с бухалка таксиджия

10104
4

Лека катастрофа прерасна в саморазправа на столичен булевард. Един от шофьорите пострада сериозно. Инцидентът е станал в близост до бл. 123 в кв. "Люлин".

Такси се е движило по главен път, когато от улица без предимство е излязла кола, шофирана от жена, и двата автомобила са се ударили.

От автомобила излязъл приятелят на шофьорката и според таксиджията го е нападнал с бухалка.

По думите на потърпевшия той е удрян по врата и коленете, потрошена е и колата му.

Шофьорът е прегледан в "Пирогов", след което е изписан.

Според шофьорката бухалката не била тяхна. Приятелят й е отведен в 9-о РПУ.

Полицията работи по изясняването на инцидента.



Източник: bTV
Виж коментарите (4)
Още новини от Национални новини:
Обявиха за национално издирване 17-годишната Никол Русинова
Месец след встъпването на кабинета Радев: Протестиращи викаха "Ос...
Мистерията на Портата към отвъдното над Казанлък
Инспектори на БАБХ с акция в пловдивско предприятие за масло
Без обжалване от защитата: Водачът, блъснал мотоциклет с двама уч...
Термометрите скачат до 37 градуса,14 области у нас са под заплаха...


Виж още: