След 5 дни издирване откриха 3-годишния Димо в добро състояние

8754
8

Момченцето, което се загуби в района на русенското с. Смирненски е открито около 15 часа във видимо добро състояние. Издирваното от 20 юни дете е намерено в относително добро здравословно състояние. 
Пети ден пожарникари, полицаи и доброволци обхождаха района в търсене на загубилото се момченце. 
Днес към 15 часа то е открито от земеделски работници, след като чули плач от близките храсти около житна нива, недалече от гориста местност край с. Тетово. 
Те веднага уведомили служителите от Полицейски участък - Червена вода, които пристигнали за минути. Повикан е медицински екип, който му е оказал първоначална помощ и ще го отведе към най-близката болница.

Виж коментарите (8)
Още новини от Национални новини:
Полиция и криминалисти блокираха ВиК-Несебър след зрелищни арести...
Купувачите на луксозните апартаменти вече искат две или три парко...
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо


Виж още: