Синоптиците разкриха кога живакът отново ще тръгне рязко нагоре

8332

Сравнително хладно за средата на юли ще бъде времето у нас до средата на следващата седмица. Тази година така наречените горещници 15, 16 и 17 юли съвпаднаха с нахлуването на студент фронт с дъждове и градушки в България.
Днес той стигна и до морето, след като вчера там все още се препичаха на 36-37 градуса, докато във вътрешността на страната термометрите показваха с 15 градуса по-малко, пише "Телеграф".

В следващите дни в цялата страна ще преобладава хладно време, като в източните райони ще има и превалявания. Затопляне ще настъпва от четвъртък, когато живакът ще тръгне рязко нагоре. В края на седмицата максималните температури ще достигнат 34-35 градуса.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Полиция и криминалисти блокираха ВиК-Несебър след зрелищни арести...
Купувачите на луксозните апартаменти вече искат две или три парко...
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо


Виж още: