Сигнал за мъртъв мъж в София! Блъснат ли е от МПС?

4935

Тази сутрин към 8.27 часа е получен сигнал, че в района на "Чепинско шосе" в София, в посока Нови Искър, е забелязано безжизнено тяло на мъж. На място веднага е пристигнал екип от столични криминалисти. Според първоначалните данни мъжът е починал при пътнотранспортно произшествие, съобщават от МВР. И в момента продължава огледът в района, тепърва ще се изяснява и самоличността на починалия. Стартирали са оперативно-издирвателни действия за установяването на шофьора на превозното средство, който по всяка вероятност след инцидента, е напуснал мястото на произшествието. Временно движението в района е ограничено, обходният маршрут е през село Чепинци.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: