Шофьор тръгна да бие жена заради катастрофа, намеси се трети

9992
5

Две катастрофи са станали на територията на София. При първия инцидент са се ударили де коли на кръстовището на бул. "Тодор Александров" и ул. "Инж. Иван Иванов". Това алармират пред "Блиц" очевидци на инцидента. Пострадала е една около 30-годишна жена. При втората катастрофа се е достигнало и до бой между участниците. 
След катастрофа отново между две коли, водачът на единия автомобил е тръгнал да бие жена, която е управлявала другата машина. В този момент обаче на помощ ѝ се е притекъл неин колега и двамата мъже се сбили. Пострадали са двама души, около 50 годишни. Все още не е ясна причината за инцидентите, но по всяка вероятност се касае за несъобразяване с пътната обстановка.

Виж коментарите (5)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: