Шофьор тръгна да бие жена заради катастрофа, намеси се трети
Две катастрофи са станали на територията на София. При първия инцидент са се ударили де коли на кръстовището на бул. "Тодор Александров" и ул. "Инж. Иван Иванов". Това алармират пред "Блиц" очевидци на инцидента. Пострадала е една около 30-годишна жена. При втората катастрофа се е достигнало и до бой между участниците.
След катастрофа отново между две коли, водачът на единия автомобил е тръгнал да бие жена, която е управлявала другата машина. В този момент обаче на помощ ѝ се е притекъл неин колега и двамата мъже се сбили. Пострадали са двама души, около 50 годишни. Все още не е ясна причината за инцидентите, но по всяка вероятност се касае за несъобразяване с пътната обстановка.