Разгонената Радилена пак остана на сухо, полудява без секс във "Фермата"

18647
2

Липсата на секс и любовни авантюри става все по-актуална тема сред участниците във "Фермата“. Ако досега представителките на нежния пол по-често коментираха нуждите си, които видимо влияят и на настроенията им, то от известно време и мъжката част от фермерите не крие, че всички са изнервени от физиологичните си потребности.

След поредната засищаща вечеря в стопанството, сервитьорката Радилена даде да се разбере, че скоро ще загуби контрол. Причините за това бяха две – няма шоколад, няма и любовни авантюри. Фактът, че повечето мъже във "Фермата“ са обвързани, автоматично я лишавало от възможността да се заиграе с някой от тях.

Тя явно поставя в тази графа и Симеон, на когото не обръща особено внимание, въпреки че емигрантът е без гадже и проявява симпатии към нея. Откровението на Радилена провокира мъжете да споделят физиологичните промени, които се случват при тях, откакто са в шоуто. За разлика от външния свят, където за силния пол е обичайно някои части от тялото "да им стават“, във фермата няма никакви подобни признаци. "Това никога не ми се е случвало през живота, 20 дена да не каже гък“, през смях сподели икономистът Жоро.

Оказа се, че в подобна ситуация е и футболният мениджър Митко, който беше още по-директен, че при него "всичко е умряло“. По-младите мъже – Симеон и Калоян, също се включиха в темата. И докато Мони разкри, че е мислил, че няма да издържи без секс, то най-младият фермер Калоян трудно разбра за какво си говорят по-зрелите мъже и се наложи темата да му се разясни, научи Блиц.

Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
Разместване при най-големите банки след приемането на еврото в Бъ...
Американско семейство: В САЩ едва свързвахме двата края, в Българ...
Ангел Кунчев: Ще хвърлим тонове отрови в природата с нищожен ефек...
Боби Борисов: Спирам със салатите по заведенията, за няколко лист...
Румен Радев раздаде първите задачи на министрите си още днес
Страховит екшън в Южна България, млада жена изпотроши къщата на с...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).