Единият от задържаните за бракониерство е колега на Бойко Борисов в спортния клуб "Бистришки тигри“. Това каза пред журналисти служебният вицепремиер и вътрешен министър Бойко Рашков.
"С два джипа и с убито диво прасе в една от колите са заловени да осъществяват нощен лов. По случая е образувано досъдебно производство, което се разследва в Окръжна следствена служба- Благоевград. Младият действащ служител от ДАНС е колега на Бойко Борисов в спортния клуб "Бистришки тигри“. Те спортуват заедно“, уточни той.
По-рано през деняр бившият председател на ДАНС Димитър Георгиевр е бил задържан от полицията след сигнал за незаконен лов близо до село Сушица, Благоевградско. Заедно с него в полицията са отведени още трима души.
Единият от тях е бил именно настоящ служител на ДАНС, а другият е бивш собственик на футболния отбор Витоша Бистрица.
При претърсването в автомобилите на групата са открити няколко ловни оръжия, голямо количество патрони, както и убито диво животно.
По случая е образувано и следствено дело в прокуратурата в Благоевград, научи "Хоризонт“.








Чопър
на 21.07.2021 г.
По какво му е колега бе пРашков ? Пожарникари ли са,министър председатели ли ? Ти не беше ли колега на онези депутати 1995-96 дето фалираха държавата и ограбиха банките ?
Сергей Пройчев
на 21.07.2021 г.
Другаря Рашко е тъпо парче.Утре ще каже ,че друг от групата името му започва с Б като на Бойко.Упс той и той бил Бойко-значи е много виновен.Рашкооо Рашко -пак те снимаха как спиш в парламента.
ico66
на 21.07.2021 г.
Другарю Бойко Рашков, ти не си ли колега на ония дето сменяха имената на турците и вкарваха В Белене, хранеха с труповете на затворниците прасетата. С какво право пледираш по всички медии и вечеринки в Евроком да си демократ и европеец, като си от кутилото на Тодор Живков, другаря Петър Младенов, Луканов и другите вече покойници комунисти. Преоблякъл се Илия, като се погледнал пак в тия. Сега се прави на Рамбо /Сергей/, но годините го изстрелват до оная баба, която днес откриваше 46 тия парламент и не можеше да прочете цифрите от таблото .
ivan_stanchev
на 21.07.2021 г.
Ти точно си само и единствено за затвора - много знаеш да подскачаш и да клеветиш, ама нямаш и едно доказателство за нищо. Заслужаваш съдебни дела до побъркване !
el_shaman
на 21.07.2021 г.
Е, сега вече,ме разсмя!Да му имам логиката...
medse
на 21.07.2021 г.
Да,трети братовчед на шуринайка му по бащина линия,преди 11 години чул на улицата ,че седмия братовчед на дядо му ,бил си бил помислил, че 21-я братчед на оня същия с двете уши, бил казал, че Бойко Борисов щял да яде някъв, и сега го обвиняват в канибализъм хахахаах е*ати простите тъпи комунисти .Лошото е, че има малоумници, който им се вързват на елементарните партенки
Локомотив Пловдивския Любимец
на 21.07.2021 г.
де*а тъпото ченге ДС мутра...
So what
на 21.07.2021 г.
Браво Рашков! Мачкай мутрите!
МиМ
на 21.07.2021 г.
Обаче пък Бойко Борисов има същото малко име като теб! Значи ако той е за затвора, и ти си за там! Логиката е безупречна, точно колкото твоята!
rpg
на 21.07.2021 г.
Абе Рашков, като биеш барабана, че този който е ловувал е колега на Борисов, вземете осъдете самия Борисов за това! Има си съд, който ще отсъди има ли бракониерство и ако има всеки да си носи последствията независимо чий колега е! Ти ако играеш карти с някой и утре той извърши престъпление виновен ли си и трябва ли да тръбят, че сте партньори на белот?
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!