Пуснаха движението по пътя Варна – Бургас

2686

Пътят Варна – Бургас, който бе затворен поради катастрофа, вече е отворен за движене. Около 11.00 часа на пътя Варна - Бургас, на около 500 метра след Обзор в посока Слънчев бряг е възникнал челен сблъсък между л.а. "Фолксваген", с украинска регистрация, с който се придвижвали двама мъже от турски произход, жена от украински произход и две деца,  движещ се към Варна и л.а. “ Тойота Ланд Круизър", със софийска регистрация, с който се придвижвали мъж и жена.

Към мястото на инцидента се отправили полицейски екипи и три екипа на Спешна помощ, като към болница “Св. Анна" във Варна са откарани украинката, двете деца и единият от мъжете от л.а. “Фолксваген".

Пътуващите във втория автомобил са прегледани на място и са без сериозни наранявания. Третият екип ще транспортира втория мъж, който е и шофьор на “Фолксвагена" също към Варна.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Туристка от Великобритания: Цените в Слънчев бряг са шокиращи
Машина спасява удавници на наш южен плаж
Имотният пазар в България с феномен, невиждан от 2008 година
Приключи един от ремонтите по АМ "Тракия"
Българинът все по-често търси работодател, който предлага допълни...
Новата вълна туристи променя хотелския бизнес в България


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).