Таткото на Сашко Александър Цветанов поздрави всички последователи в социалните мрежи с мила снимка  на момченцето. На кадъра то е с широка усмивка, макар и все още в болничната стая. Детето видимо изглежда по-добре, облечено в синя пижамка и в чаршафи на анимационни герои.

"Днес е в добро настроение", написа бащата. а отдолу заваляха коментари на потребителите.