Прокуратура ще поиска постоянен арест за Джейхан Ибрямов 

2553
1

Прокуратурата предстои да поиска постоянен арест за Джейхан Ибрямов. Това заяви прокурор Ваня Стефанова по време на брифинг в отговор на въпрос, свързан със задържането на Джейхан Ибрямов, предаде "Фокус"

"При самото задържане в него е открита сумата от 100 хил. лева, която е била описана предварително, отбелязана по способите на Закона за СРС-та. Мисля, че е открита сума пари и при претърсването на дома му. Мисля, че в порядъка на няколко хиляди лева", заяви прокурор Ваня Стефанова.

"Делото е започнало от КПК на 2 октомври. В началото на разследването е. Не искаме да пречим на колегите. Предстои на искане за внасяне на искане за вземане на мярка за неотклонение "Задържане под стража", обяви тя.

Очаквайте подробности.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
От полунощ тази вечер влиза в сила предупреждение за всичките 28 ...
Бивш здравен министър: На Слънчака е супер!
Българка показа касова бележка: Къде е евтинията в Гърция?
Лека кола скъса мантинелите на АМ "Тракия" и излетя в полето
Дюнер от една от най-модерните столици в света е по-евтин от такъ...
Ивайло Шотев: В Гърция плащаме колкото на Черноморието, но получа...


Виж още: