Проф. Рачев: Ще стане много по-топло

3000
1

"Минаха супер студените дни. Зимата беше миналата седмица. Засега не се задава друга зима. Ще стане много по-топло“, каза климатологът професор Георги Рачев пред bTV. 

Днес в София ще има леко захлаждане с температури около нулата, но вятърът създава чувство за доста по-хладно време. По-голямо затопляне се очаква от четвъртък, когато температурите ще бъдат много над нормата. Очаква се топлото време да се задържи до вторник. 

В Пловдив също ще има повишение на температурите. В началото на следващата седмица обаче се очаква захлаждане. По Северното Черноморие пък ще бъде ветровито.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Туристка от Великобритания: Цените в Слънчев бряг са шокиращи
Машина спасява удавници на наш южен плаж
Имотният пазар в България с феномен, невиждан от 2008 година
Приключи един от ремонтите по АМ "Тракия"
Българинът все по-често търси работодател, който предлага допълни...
Новата вълна туристи променя хотелския бизнес в България


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).