"Продължаваме промяната" сключили договор с американска лобистка фирма

2290

"Продължаваме промяната" сключили договор с една от най-авторитетните лобистки фирми на САЩ. Това съобщиха от пресцентъра на партията. 

От ПП не посочват коя точно е тази американска фирма. Те обаче заявяват, че целта на това действие е да се "представи положителните страни на България пред политическия елит на Съединените американски щати". 

"Продължаваме промяната“ сключи този договор абсолютно прозрачно, спазвайки всички законови рамки в България и САЩ.  Увеличаване на инвестициите в България, укрепване на добрите отношения на държавно и партийно ниво, е важна стъпка за промотиране на българските приоритети във Вашингтон", казват още те.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: