При скандал за паркомясто полицай отнесе няколко юмрука

7703
8

Скандал за паркомясто завърши с юмручен бой в Сандански. Екшънът се е разиграл зад Културния дом в курортния град. Първоначално схватката била словесна, но с повишаването на градуса се стигнало до меле, съобщава struma.bg.

Малко преди обяд Димитър Бижев паркирал колата си в забранена зона. Това не останало незабелязано за униформените, които при опит да си свършат работата попаднали в скандала.

Бижев се развихрил, започнал да ги обижда и в яростта си забил няколко юмрука на полицай Антон Шопов от сектор "Охранителна полиция".

Наложило се да бъде извикано подкрепление за потушаването на екшъна.

По време на мелето санданчанинът е бил придружен от баща си Николай, който не останал безпристрастен към случилото се.

Двамата са задържани в полицията.

Виж коментарите (8)
Още новини от Национални новини:
Трагедия в най-големия хотел в Приморско
Говори шофьорът, карал малко зад камиона на АМ "Тракия"
Работодателите да въведат паузи за хидратация по примера на Свето...
July morning в Родопите – различната магия на юлския изгрев
Майката на загиналия Иван: Заварих шофьора на автомобила с кръв п...
Големите банки удължават безплатната обмяна на левове в евро


Виж още: