Премиерът уволни зам.-министъра на енергетиката Антон Павлов
Министър-председателят Бойко Борисов освободи по своя преценка от длъжност заместник-министъра на енергетиката Антон Павлов.
Това съобщиха от пресслужбата на правителството. Заповедта на премиера е издадена и влиза в сила от днес.
Бойко Борисов