Предизборна "промоция": За 5 лева до Одрин и обратно

5345

За 5 лева до Одрин и обратно и то с богата туристическа програма. Офертата обаче важи само преди избори, показва разследване на bTV.

Центърът на Сунгурларе - 4 часа сутринта. Десетки хора чакат автобус за Одрин. По-рано са се записали в партиен офис и са платили по 5 лева. Получават двупосочен транспорт, както и туристическа програма.

"Поканиха ни в офиса на "...." и ние се записахме. Организаторът е младежката организация на "..."",  казва Златка Стоянова от Сунгурларе, която допълва, че не е член на Движението.

Партийни агитатори рекламирали промоцията, а записването ставало с личните данни.

На спирката напрежението ескалира, когато идват представители на партията. Автобусът на няколко пъти подминава спирката, но след час все пак решава да качи чакащите туристи.

Освен от Сунгурларе, в екскурзията са се включили и много хора от съседните села.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Отиде си легендарната Златка Бончева
Скритият капан на панелките: Защо евтиното може да ви излезе двой...
Кацарчев: Има опасност някои администрации да останат без служите...
Пак едно и също: Mасов прием за готвачи, автомонтьори и ресторант...
Румен Радев с много сериозно искане към Доналд Тръмп
Правосъдният министър поиска уволнение за директора на Агенцията ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).