Потърпевши подават искове за обезщетения, след като камион за боклук помете коли

1809

Камион за боклук помете пет паркирали коли във Владая в сряда. Шофьорът, който бил извън кабината, опита да спре тежкотоварния камион и пострада.

Свидетелка на инцидента и притежателка на 4 от петте коли обясни, че когато излязла, мъжът бил на земята и вероятно в безсъзнание. Жената обясни, че автомобилите нямат застраховка "Автокаско", а само "Гражданска отговорност" и предстои да предяви претенции за обезщетение. Първо на място пристига кметицата на Владая. Тя оказва първа помощ на шофьора на камиона, съобщава NOVA. 

Камелия Динева е официален представител на сметоизвозващата фирма Консорциум "Еко София груп". Тя заяви, че мъжът бил извън камиона заради възникнала повреда, която той се опитвал да отстрани. 58-годишният шофьор бил дългогодишен служител на фирмата. Динева обяви, че Консорциум "Еко София груп" ще покрие част от щетите по ударените коли. Тя поднесе извиненията си на потърпевшите.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Вергиния Накова след супа за 15 евро: Приключих с това да давам п...
Капитан Бръсничов: Големият улов ни принуждава да продаваме на бе...
Адвокат: Първата ни работа, когато отидем на почивка, е да питаме...
Предприемач: Гърция не е по-евтина от България, но за същата сума...
Туристка от Великобритания: Цените в Слънчев бряг са шокиращи
Машина спасява удавници на наш южен плаж


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).