Поне 50 хранителни стоки с намалени цени от утре

5514

Цените на минимум 50 хранителни стоки в големите търговски вериги, които са се включили в кампанията на Министерството на икономиката и индустрията, ще бъдат по-ниски от утре - 15 ноември. Те ще бъдат брандирани с логото на "Достъпно за вас".

Инициативата на ведомството трябваше за започне от 1 ноември, но Министерството изчакваше становище на КЗК по Декларацията за партньорство с търговските вериги, които проявят интерес към включване в кампанията на Министерството. Целта на инициативата е да бъдат постигнати трайно ниски цени за българските потребители, предаде NOVA.

На седмична база в Министерството на икономиката и индустрията ще се прави анализ, за да се следи динамиката на цените. На сайта на ведомството потребителите ще могат да намерят намалението на конкретния продукт и ще видят откъде могат да го закупят.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
НИМХ: Едва 2 градуса са регистрирани в Южна България в 18:00 часа...
БДЖ подготвя промени в продажбата на билети след куриозен случай
Българка от Великобритания: Плашещо е, че цените в България вече ...
Истината за заплатите в България, която официалната статистика ни...
Имотите са надценени! Предупредиха за обрат на пазара
Майката на Методи след трагедията в Благоевград: Не искаше да ход...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).