Полицай пожела на всички от фейсбук група да им се случи трагедия като в Нови Искър

24751
44

Читател на Plovdiv24.bg се свърза с нашата медия, за да изкаже възмущението си. За какво става дума? "Здравейте! Длъжностно лице обижда хора в социалните мрежи. Оставям коментарите на вас...Това са нашите полицаи, които уж трябва да уважаваме както и те нас! А тук виждаме нещо подобно на клетви и не много хубави пожелания открито в група I see you КАТ София. Явно не харесва това, че потребители масово посочват къде има разположени органи на реда и затова пожелава масово убийство подобно на това в Нови Искър за всички в групата. Точните думи на полицая Папазов са:

"Пожелавам на всички в групата да се случи това в Нови Искър и благодарение на вашите постове къде се намират ченгетата никога да не заловят убиеца"...

Виж коментарите (44)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: