Почина бизнесменът Иван Саздов

8964

На 08 май 2025 г., след дълго боледуване, от този свят си е отишъл бизнесменът Иван Саздов.

В последните години Иван Саздов изчезна от публичното пространство, защото се лекуваше в чужбина от онкологично заболяване.

Иван Саздов е собственик на най-големия бетонен възел в Софийска област и неформален съдружник в"Главболгарстрой.

Той също така бе почетен президент на Gentlemen MC и създател на мото клуба.

Саздов е дългогодишен приятел на лидера на ГЕРБ Бойко Борисов и известен като шеф на тенис клуба в Банкя.

Саздов и Борисов поддържаха близки отношения повече от три десетилетия. През 2005 г. Саздов оглави инициативния комитет, който издигна кандидатурата на Борисов за кмет на София. 

Поклонението ще се състои в църквата на с. Иваняне, на 10 май 2025 г. (събота) от 12.00 часа.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Експерт: Българските градове още се борят с базови дефицити, дока...
Хотелиер: Част от малките хотели могат да приключат сезона на нул...
Пазарът на пчелен мед в Европа и България е изправен пред сериозе...
Забрана за необосновани цени: Ново предложение в парламента
Президентът Йотова: 24 май не е носталгия, а бъдеще
Кола призрак се появи на магистрала "Тракия" от нищото


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).