Отвеяно девойче забрави телефона си в софийското метро, тези младежи я умилиха

33565
15

Момиче забрави телефона си в софийското метро, но това, което се случи после, ще накара всеки, който прочете следващите редове. да върне вярата си в доброто и човещината. Ели Стоименова, както са инициалите на отвеяната девойка във "Фейсбук", разказа своята история в социалната мрежа. Ето какво пише тя. Публикуваме поста й без редакторска намеса: 
"Здравейте???? съжалявам, ако тук не е правилното място, но наистина искам това да достигне до момчетата от снимката. Нямам думи, с които да им БЛАГОДАРЯ!! Днес, отвеяно си забравих телефона на една от седалките в метростанция "Г.М Димитров".... изобщо не съм очаквала да се намери и предаде на охраната. Наистина много, много, мнооого Ви благодаря! Върнахте ми вярата в доброто у хората!???????? П.с: много се изненадах и забавлявах със селфитата Ви".

Виж коментарите (15)
Още новини от Национални новини:
Велев: Държавният служител получава значително повече "чисти" пар...
Загиналите две деца на АМ "Тракия" са футболисти от академията на...
Правителството вдига цените на винетките от 1 август
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове


Виж още: