Отново гледат мярката на момчето, намушкало друго в столичен мол

Прекъснатата вчерашна мярка на момчето, обвинено за убийството на негов връстник в мола, ще продължи днес, но не по-рано от 17.00 часа в Съдебната палата.

Очаква се позицията от болницата, в която беше настанено. 

По-рано стана ясно, че 15-годишното момче е в Националната кардиологична болница. Направени са му били всички изследвания и консултации и е в стабилно състояние.

"Фокус" припомня, че вчера на няколко пъти беше прекъсвано заседанието на Софийския градски съд, на което трябваше да се реши дали момчето да остане в ареста. Причината е, че на момчето му стана лошо и се наложил да бъде откаран за изследвания в болница.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: