Отмъщение по бургаски! Ето как наказаха неправилно паркирал в ж.к. "Изгрев"

12057
21

Жестоко наказание получи шофьор, подразнил съседите си в бургаския ж.к. "Изгрев"с неправилно паркиране. Снимки от "шедьовъра" на неизвестния отмъстител се завъртяха в социалната мрежа, а коментарите за деянието са разнопосочни.
Лекият автомобил "Тойота" е нашарен до неузнаваемост с бял и оранжев спрей. Колата се нуждае от цялостно пребоядисване.
"Нарушаване на чуждото имущество, селения, саморазправа...не се прави така. Само "болен мозък" би нашарил автомобил по този начин заради неправилно паркиране", коментират потребители във фейсбук.

Виж коментарите (21)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: