Откраднаха любимото бурканче с мед на Лили Иванова

7166
5

Лили Иванова стана жертва на кражба малко преди концерта си в Бургас. Нагъл апаш сви нещо много ценно на певицата, без което тя не излиза на нито едно свое участие от години. Става въпрос за буркан с мед, който примата на родната популярна музика има навик да си приготвя още по време на репетицията, съобщава "Телеграф".

Така се случило и този път – преди концерта в Бургас. Само че за нейно изумление – когато тръгнала да си взима буркана, за да го пренесе на сцената, се оказало, че него го няма. Липсвала и сребърната лъжичка, с която певицата си хапва от любимия пчелен продукт, за да "смаже" гърлото.

От екипа на Лили Иванова предполагат, че бурканчето с мед е откраднато малко, след като певицата приключила с репетицията си и решила да се разходи до плажа. Няколко часа след това обаче, настроението й било помрачено от абсурдната кражба. На колоната до нея стояли само бутилката с минерална вода и флакон с парфюм, които използвала активно в паузите между песните. След края на шоуто Лили поискала обяснение от екипа ѝ как е изчезнал медът ѝ, но никой нямал идея какво се е случило.

Виж коментарите (5)
Още новини от Национални новини:
Камион изгоря край Пампорово
Блокираха проекта за сградата, която щеше да бъде най-високата на...
България оглави класацията в ЕС по поскъпване на горивата
Почина музикант от наша легендарна група
Веригите "Мерканто", "РАЙ", "Бурлекс", BulMag и "Макао" се присъе...
Почина бащата на Красимир Балъков


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).