Откраднаха 200 000 лева от шкаф в селска къща

2721
2

Голяма кражба от къща в Гоцеделчевско. Неизвестни извършители са задигнали около 200 000 лева от дом в курортното село Огняново.

Криминалното деяние е извършено между 16 и 21:30 часа вчера. Служителите на реда са установили, че в къщата е проникнато през отворен прозорец.

Сигнал за  обира е подал мъжът, който обитава  къщата, намираща се в местността Горно Грамаде.

Пред полицията той заявил, че неизвестни лица са проникнали през прозорец и са задигнали  около 200 хиляди лева, които той държал в шкаф на втория етаж. 

Пристигналите на място полицаи са направили оглед и са потвърдили, че първоначално крадците са опитали да влязат през входната врата, но не са успели, предава БНР.

За престъплението е уведомена прокуратурата в Гоце Делчев, води се разследване.

Уведомена е компетентната прокуратура. По случая е образувано досъдебно производство. Работата продължава.

Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: