От студ не се боят: Двама мъже поплуваха в Черно море за кеф
Смелчаци решиха да поплуват в Черно море, видя Burgas24.bg. Двама мъже решиха да влязат във водата в Несебър. 19 януари наистина се оказа топъл, но едва ли достатъчно, за да направи температурата на водата приятна за плуване.
Във фейсбук страницата Meteo Bulgaria са публикували видео, на което се вижда, че им е доста забавно и явно не им е много студено.
"Откриха сезона", "Евала на мъжагите", коментираха в мрежата.
Този браузър не поддържа видео елемента.