От магазин "Пепко" са откраднати около 60 000 лева

5195

От магазин "Пепко" в Монтана са откраднати около 60 000 лева, съобщиха от Областната дирекция на МВР в града. Кражбата е станала малко след затварянето на магазина към 21,00 часа на 30 декември.

По неизяснен към момента начин крадците са проникнали в офиса на магазина и са отнесли със себе си метален сейф с оборота от последните дни – около 60 000 лева.

На мястото е направен оглед и са разпитани свидетели. Магазинът се намира в оживена търговска зона, в която има още три подобни магазина и един хипермаркет. Около празниците той е бил посещаван от много клиенти. По случая е образувано досъдебно производство.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: