Осман Октай: Орешарски е заложник на сараите, нищо добро не ни чака

7136
23

"Разбра се кой управлява и това не е експертно управление. Друг дърпа конците. Орешарски е заложник на сараите. Каквото и да направят, доверието вече не може да се възстанови", каза в предаването "ДИКOFF" политическият наблюдател Осман Октай.

По думите му назначаването на Делян Пеевски минава през сарайте. "И ДСП, и БСП в петък бяха в паника", добави той. Октай смята, че изборът на Пеевски се превърна в задкулисен заговор. "Това, което се случва, е реваншът на Доган", каза ексдепутатът от ДПС.

"С Пеевски не се прицелиха правилно, не използваха момента и бунта вчера го показа", каза от своя страната Емил Димитров - Ревизоро. Според него идват предсрочни избори, защото хората вече не могат да търпят.

Според Октай нищо добро не ни чака.

По думите на Ревизоро системата трябва да се рестартира. "Хората са се събудили. Управляващите трябва наредят наново хора и да покажат, че са различни", добави той.

Осман Октай е на мнение, че на дневен ред е оставката на Сергей Станишев.

Виж коментарите (23)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: