Още ли искате да почивате в Гърция? Задължително прочетете това!

33448
17

Към 12 км стана опашката от чакащи автомобили на ГКПП "Кулата" тази сутрин. Натоварено е и движението по Е-79.

Сред автомобилите има много румънски туристи.

От понеделник туристите, които пътуват от България за Гърция, ще бъдат пропускани единствено през граничен пункт "Кулата" и то след представен QR код. Останалите пунктове ще работят, но през тях ще се пропускат единствено гърци, български работници със съответните документи, както и собственици на имоти, информира Нова.

Виж коментарите (17)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: