ИЗПРАТИ НОВИНА
Новини
Спорт
Справочник
НОВО
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Пловдив
Анализите
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Общество
Криминални
Институции
Други
Бизнес
Агро
Официална позиция на президента след събитията от днес
Автор: Екип Plovdiv24.bg 17:44 / 13.05.2025Коментари (18)4989
©
Във връзка с разпореждането на председателя на парламента Наталия Киселова, с което тя отказва да внесе за разглеждане в Народното събрание предложението на държавния глава за произвеждане на национален референдум с въпрос "Съгласни ли сте България да въведе единната европейска валута "евро“ през 2026 г.?“, пресцентърът на президента разпространи следната позиция на Румен Радев

В страха си от гласа на българските граждани при провеждане на референдум за готовността на България да въведе еврото през 2026 г., днес новото мнозинство в парламента погази Конституцията и законите, употребявайки председателя на Народното събрание. 

Това деяние срива и малкото останало доверие в институциите и разобличава претенциите им, че работят в интерес на хората и отчитат тяхната воля. Парламентарното мнозинство крачи към еврозоната, но отдалечава България от Европа на демокрацията и законността.


Още по темата: общо новини по темата: 45
14.05.2025 »
14.05.2025 »
14.05.2025 »
14.05.2025 »
14.05.2025 »
14.05.2025 »
предишна страница [ 1/8 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...
+2
 
 
Внимание ,внимание извършва се техническа проверка! Всички под мен сте начело с ушатия селски пилот ,и неговото разединение на народа! Дано пийните една студена водичка ,че барем ви умие пилишките мозъци който ви родиха да гласувате за този ПРАЙД! И не на последно место еврото ще влезне , но вие камбоджанци къде и как ще влезнете в него не се знае ,така че замълчи вместо да бълваш глупости и празни приказки ,селски комарджий!
0
 
 
Мръсен, долен, лицемер. Това ли е обединителя на нацията? Уж и той иска еврото, а дай да правим референдум. Хората не вярвали на еврото. Ами ти какво направи по въпроса? Вместо всеки ден да си по телевизията и да обясняваш колко е хубаво в еврозоната, ти пак предизвикваш разделение. Руска отрепка. Да ти свършва мандата и да питъваш в забвение, каквото заслужаваш.
Най-големите тъпаци са футболните фенове.
на 13.05.2025 г.
-3
 
 
6 еврогея бълват помия...бълвайте, гейове, бълвайте, ще дойде и вашия курбан.
0
 
 
Радев показа ниво,въпреки предишните си грешки,което показва еволюция на фона на променящата се околна среда.Сега му трябва читав екип и да пробие 4% бариера след година и половина,когато стореното от евро атлантиците които са пребоядисани комунисти засмърди
0
 
 
Крадеца вика дръжте крадеца. Киселкова не разбира от Конституционно право ....той разбира. Да т***ъф кауна харманлийски. Ходи яж лайна сега.
0
 
 
Аве мизирабъл изкопа дъното, вече няма накъде.
+5
 
 
Никой не е*ава вече Мунчо селския идиот.Забиха му Го двукатен на горкия човечец.И котките му се подиграват
+2
 
 
Човека направи умен политически ход.В дългосрочен план еврото е най-доброто ,но в краткосрочен две ,три години ще има обедняване заради корупцията и алчноста в държавата.Гарантира си абсолютно мнозинство при следващи избори
+5
 
 
Разединител, злобен, долен и алчен човечец!
+5
 
 
Тази ушата копейка ще яде шамари от Путя за провален саботаж…
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.

Още новини от Национални новини:

ИЗПРАТИ НОВИНА
« Май 2025 г. »
пон
вто
сря
чтв
пет
съб
нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Виж още:
Актуални теми
Концесията на стадион "Пловдив"
ТВ и шоу сезон 2024/2025 г.
Трима убити в Рогош!
Презастрояването на Пловдив
Хороскоп за деня
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Пловдив и региона.
e-mail:
Анкета
Трябва ли общините "Марица" и Родопи" да се слеят в Пловдив?
Да
Не
Не мога да преценя
РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0886 59 82 67

novini@plovdiv24.bg

гр. Пловдив, ул."Александър I" 32,
Бизнес Център Plovdiv24.bg

За реклама:

Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Пловдивчани във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
Сайтът е създаден от пловдивчани, за пловдивчани. 100% пловдивски продукт.
Статистика: