Обвиниха Преслава, че пее на плейбек и не си сменя дрехите

12824
3

Само месец, след като роди дъщеря си Паола, Преслава се завърна на клубната сцена. Това възмути нейни колежки, които шушукат зад гърба й, че няма майчинско чувство, щом има сърце да остави първородното си дете и да тръгне по дискотеките. Да не забравяме, че във фолка тя е с най-висок хонорар. Освен това Преслава толкова бързо се възстановила, че нямала търпение да се покаже на почитателите си. Изпълнителката вече активно поема участия, макар, че предварително бе обявила, че ще почива до края на годината, пише "Шоу".

Възмутително обаче е, че Преслава продължава да пее на пълен плейбек, с което губи от позициите си. Първите си участия Преслава изкара с една и съща рокля, което не остана незабелязано от феновете й. "Толкова нехигиенично, че няма накъде“, пишат в социалните мрежи възмутени почитатели.

Виж коментарите (3)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: