Мъже с военни дрехи биха в Бургас протестиращи срещу "Вълците на Путин"

6703
13

С юмруци и електрошкова палка група млади мъже с военни дрехи посрещнаха протестиращите срещу рокерското шествие "Нощните вълци" на бензиностанция ОМВ до Бургас, съобщи "Флагман". Над 20-ина бургазлии, няколко украински граждани, които са загубили близките си при Кримските събития през 2014 г., планираха да направят символичен шпалир на позора на руските рокери, известни като "Вълците на Путин". 
Те обаче бяха изненадани от странното формирование на мъже с военни дрехи от "Войнски съюз Васил Левски".

"Нападнаха ни и започнаха да ни бият. Добре, че охранителите дойдоха бързо на мястото. Иначе не знам какво щеше да стане", каза един от пострадалите.

Виж коментарите (13)
Още новини от Национални новини:
Полиция и криминалисти блокираха ВиК-Несебър след зрелищни арести...
Купувачите на луксозните апартаменти вече искат две или три парко...
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо


Виж още: