35-годишен мъж се е хвърлил на релсите пред идващия влак на жп гара Дългопол  вчера сутринта, научи Varna24.bg.

От пресцентъра на полицията потвърдиха информацията за медията ни, като информираха, че сигнал за трагедията е подаден в 8.15 часа на 7 август. 

Мъжът е скочил пред идващият влак и е загинал на място. Няма улики да престъпление. По случая е образувано досъдебно производство, допълниха от полицията във Варна. 

По непотвърдена информация мъжът е от Дългопол и е страдал от неизлечимо заболяване. Самоубиецът и друг път е правил опити да сложи край на живота си.