Мъж пропищя: Апартаментът ми е като градска тоалетна от миризмата, която се носи от хората над мен

3644
3

Боклук, ужасна миризма и постоянен шум. По този начин вече 3 години твърдят, че живеят хората в блок 911 в столичния квартал “Люлин", съобщава NOVA. 

Семейството, от което се оплакват е под наем. Сигнали са подавани до различни институции, но без резултат, твърдят те. 

"Ежедневно тези хора ни натоварват с постоянен стрес от страна на шумна музика и миризми. Имат животни, които никога не са извеждани и разхождани. Миризмата от фекалиите попива във фугите на панела. Живея под тях и имам две малки деца. Апартаментът ми е като градска тоалетна от миризмата на урина от животните над нас. Чува се непрестанен шум от викове и тропане", оплака пред Пламен Иванов.

По думите му семейството, което тормози входа с хигиенните си навици има две момичета – на 8 и 13 години.

"Наскоро разбрахме, че семейството се е вързало към общия електромер на входа, който отчита тока на входното помещение и стълбищното осветление. Оказа се, че не са си плащали тока в продължение на 3-4 месеца", подчерта домоуправителят на входа Костадин Янчев.

Живущите във входа са се свързали с наемодателя, но се оказало, че и той няма какво да направи.



Виж коментарите (3)
Още новини от Национални новини:
Камион изгоря край Пампорово
Блокираха проекта за сградата, която щеше да бъде най-високата на...
България оглави класацията в ЕС по поскъпване на горивата
Почина музикант от наша легендарна група
Веригите "Мерканто", "РАЙ", "Бурлекс", BulMag и "Макао" се присъе...
Почина бащата на Красимир Балъков


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).