Мъж от добричко село е обвинен в малтретиране на животни

3818
2

В Окръжната прокуратура в Добрич е постъпил сигнал от граждани, в който се съобщава, че мъж от добричкото село Стефаново, с инициали Р.Р., отглежда кучета, предназначени за боеве, и че той проявява жестокост към гръбначни животни, причинявайки смъртта им.

От Окръжната прокуратура посочват, че според подателите на сигнала мъжът е изготвил видеозаписи и снимки на жестоките си прояви спрямо животните, които е споделил в социалната мрежа.

Тъй като случаят не е от компетентността на следствения отдел към Окръжна прокуратура, копия от получените сигнали са изпратени до полицията, съобщават от прокуратурата. Материалите са изпратени и в Районната прокуратура в Добрич.



Източник: БНР
Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
Трагедия в най-големия хотел в Приморско
Говори шофьорът, карал малко зад камиона на АМ "Тракия"
Работодателите да въведат паузи за хидратация по примера на Свето...
July morning в Родопите – различната магия на юлския изгрев
Майката на загиналия Иван: Заварих шофьора на автомобила с кръв п...
Големите банки удължават безплатната обмяна на левове в евро


Виж още: