Мъж и жена биха полицаи с дървени колове

7183
8

Мъж и жена са нанасяли удари с дървени колове спрямо полицейски служители в село Дисевица, съобщиха от полицията в Плевен. Вчера, около 7 часа сутринта, в хода на разследване в село Дисевица полицаите станали жертва на ударите на 24-годишен мъж и 27-годишна жена. Пострадалите полицаи са служители на Първо и Второ районно управление в областния град. 
Вследствие на ударите са им причинени средни телесни повреди, за които полицаите са извадили медицинско. Двамата нападатели са задържани за срок до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство под ръководството на прокурор от Районната прокуратура в Плевен. Работата по случая продължава. Към момента не е ясна причината за нападението срещу органите на реда.

Виж коментарите (8)
Още новини от Национални новини:
Велев: Държавният служител получава значително повече "чисти" пар...
Загиналите две деца на АМ "Тракия" са футболисти от академията на...
Правителството вдига цените на винетките от 1 август
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове


Виж още: