Мотористи се гъбаркат с камерите на КАТ, рекордьор фучи с 230 км/ч

13189
12

Мотористи масово се гъбаркат с камери на КАТ и "летят" с превишена скорост покрай тях, знаейки, че няма как да бъдат глобени, съобщава в. "Телеграф", позовавайки се на съобщение на Пътната полиция.
Общо 25 стационарни радара дебнат шофьорите по пътищата у нас дали карат твърде бързо. Повечето от тях щракват нарушителите отпред, когато са с превишена скорост. Мотористите у нас обаче имат регистрационен номер само отзад.

Така, дори да минат с превишена скорост покрай камера, няма как да бъде открит собственикът на мотоциклета и да бъде санкциониран. 

"Фотосът отива в кошчето", признават от Пътна полиция.

Само на магистрала "Тракия" от края на март до началото на май били засечени над 40 джигити на две колела. 

"Рекордьорът" сред тях летял с 230 км/ч при ограничение 140/км.

Виж коментарите (12)
Още новини от Национални новини:
Полиция и криминалисти блокираха ВиК-Несебър след зрелищни арести...
Купувачите на луксозните апартаменти вече искат две или три парко...
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо


Виж още: