Момче от социален комплекс в Роман е паднало от третия етаж

3853

17-годишно момче от Центъра за социални услуги за деца с увреждания в Роман е паднало от третия етаж. Сигналът е подаден малко след 7:30 ч. сутринта. На място веднага е пристигнал екип на Спешен екип. Момчето е било в кома, с черепно-мозъчна травма. В момента е в във врачанската болница, състоянието му е стабилизирано. 
Полицията и социалните разследват случая. Засега не може да се каже дали момчето неволно е паднало или е скочило само, както и дали наблизо е имало служител на центъра. В 7:30 ч. децата от социалния комплекс стават от сън и се подготвят се за закуска.



Източник: bTV
Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: