Млада жена се хвърли от 15-ия етаж, загина на място
Поредна трагедия потресе страната. 29-годишна жена се е хвърлила от 15-ия етаж на жилищна сграда в ж.к. "Младост".
Инцидентът е станал след 9.00 часа. Младата жена е починала на място.
Източник: Радио "Фокус"