ИЗПРАТИ НОВИНА
Новини
Спорт
Справочник
НОВО
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Пловдив
Анализите
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Общество
Криминални
Институции
Други
Бизнес
Агро
Министърът на отбраната представи своите приоритети
Автор: Самуил Иванов 16:18 / 27.06.2023Коментари (5)848
©
Министърът на отбраната Тодор Тагарев представи приоритетите на ведомството по отношение политиките по отбрана, предаде репортер на “Фокус".

Първият приоритет е свързан с изграждането на боеспособна армия. Вторият е свързан с осигуряването на хора, които да запълнят нуждите на страната ни. Следващ приоритет е изграждането на национална устойчивост на въоръжените сили за въздействие в случай на кризисна обстановка.

Страната ни ще се подготви за посрещане на новите F-16, ще превъоръжи армията, ще реализира ключовите за страната проекти в сектор “Отбрана" и ще създаде условия за задържане на хората в отбранителната сфера.

Приоритет на ведомството ще бъде и подпомагането на Украйна във войната с Русия.

Относно законодателната политика - осигуряването на 2% финансиране на армията от БВП, внасяне на програма за приоритетни инвестиционни разходи и др.

Министър Тагарев представи и своя екип. Той се състои от заместник-министъра на отбраната Станимир Георгиев, началника на политическия кабинет д-р Добромир Тотев. Към тях се присъединяват още Мустафа Емин, който първоначално ще изпълнява ролята на съветник, а след това и на парламентарен секретар. Той ще отговаря за парламентарните комисии. В екипа влиза и Лора Кендова, която ще е ангажирана с връзките с обществеността.


Още по темата: общо новини по темата: 556
10.12.2023 »
09.12.2023 »
07.12.2023 »
06.12.2023 »
06.12.2023 »
06.12.2023 »
предишна страница [ 1/93 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...
Aнонимен
на 27.06.2023 г.
-2
 
 
Този ще ни вкара във война...тази шматка е опасна
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.

Още новини от Национални новини:

ИЗПРАТИ НОВИНА
« Декември 2023 г. »
пон
вто
сря
чтв
пет
съб
нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Виж още:
Актуални теми
Концесията на стадион "Пловдив"
Тенис от Пловдив и региона
Лоша инфраструктура в София
ТВ и шоу сезон 2023/2024 г.
Коледно-новогодишни празници 2023/2024
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Пловдив и региона.
e-mail:
Анкета
Слушате ли радио?
Да, в колата
Да, в къщи
Да, в офиса
Не
РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0886 59 82 67

novini@plovdiv24.bg

гр. Пловдив, ул."Александър I" 32,
Бизнес Център Plovdiv24.bg

За реклама:

Тарифи (виж)

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Пловдивчани във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
©2004 - 2019 Медия груп 24 ООД. Plovdiv24.bg - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени). Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в Plovdiv24.bg е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.
Сайтът е създаден от пловдивчани, за пловдивчани. 100% пловдивски продукт.
Статистика: