Министър-председателят изпрати съболезнователен адрес до близките на Емил Димитров

2564

Държа да Ви изкажа съболезнованията си за непрежалимата загуба на Вашия баща и голям творец Емил Димитров, написа днес министър-председателят Симеон Сакскобургготски в адрес до неговия син Емил Димитров - младши, съобщи правителствената информационна служба.
Още в началото на кариерата си, със своето изкуство Емил Димитров прекрачи границите на България и успя да спечели симпатиите на публиката в много други страни. Творчеството, на което той посвети живота си, носеше радост и вдъхновение за поколения негови почитатели, пише премиерът.
Незабравими ще останат неговите песни, в които той възпя любовта, приятелството, обичта към Родината, се казва още в съболезнователния адрес на министър-председателя.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Шкварек: Нарастващият внос на работна ръка от трети страни у нас ...
Двумесечно бебе е починало в Карлово при трагични обстоятелства
Затвориха платното на магистрала "Тракия" в посока към Бургас
Първият български "еднорог" вече е и "кентавър"
Туристка развенча мита за скъпотията по българското море
Грозна свада на плаж "Атлиман", ученик остана без 3 зъба


Виж още: