Министерство набира персонал за 6 региона

2048

Министерството на труда и социалната политика набира персонал за шест регионални центъра за предприятията на социалната икономика, информират от пресцентъра на МТСП.

Специалистите са необходими за областните градове Благоевград, Пловдив, Ловеч, Габрово, Варна и Бургас. Във всеки център ще бъдат наети по 7 служители. По три от свободните позиции са за "главен сътрудник по управление на европейски проекти и програми" и "старши сътрудник по управление на европейски проекти" и една за "сътрудник по управление на европейски проекти и програми". Крайният срок за приемане на документи е до 17:00 часа на 23.02.2023 г.

Структурите се изграждат по проект "Развитие на социалната икономика" от Националния план за възстановяване и устойчивост. Целта на проекта е да се създаде мрежа от регионални центрове за предприятията на социалната и солидарна икономика в шестте района за планиране в България. Това ще допринесе за тяхното модернизиране и дигитализиране и за развитие на регионален подход на политиката по социална и солидарна икономика. Финансирането е със средства от Механизма за възстановяване и устойчивост.

Обявите са публикувани на официалната интернет страница на МТСП и може да видите тук.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Туристка от Великобритания: Цените в Слънчев бряг са шокиращи
Машина спасява удавници на наш южен плаж
Имотният пазар в България с феномен, невиждан от 2008 година
Приключи един от ремонтите по АМ "Тракия"
Българинът все по-често търси работодател, който предлага допълни...
Новата вълна туристи променя хотелския бизнес в България


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).