Маргарита Попова дава началото на "Народните будители и Аз"
Днес, 9 ноември, в хотел "Рамада Тримонциум" в Пловдив вицепрезидентът Маргарита Попова ще даде начало на шестото издание на проекта "Народните будители и Аз".
Това съобщиха от прессекретариата на държавния глава. Инициативата се провежда под патронажа на вицепрезидента.