Лена Бориславова и този път не замълча, ето коя оставка поиска

8753
2

Лошото на експертите е, че често хем не си вършат работата професионално, хем бързо могат да развият лоялност към ГЕРБ (справка Хекимян). Това написа в профила си във Facebook Лена Бориславова.

Тя подължава: 

"ППДБ няма да допуснат ненаказано насилие над български граждани поради забавени реакции на някакви си експерти - бъдещи бивши министри."

Припомняме, че след протеста на футболни запалянковци срещу БФС в столицата от ПП-ДБ поискаха оставката на вътрешния министър Калин Стоянов. Некоалиционните им партньори в лицето на ГЕРБ и ДПС защитиха Стоянов и вместо неговата оставка поискаха тази на министъра на спорта Димитър Илиев.

Стана ясно, че вътрешният министър бил на кино прожекция на български филм, свързан с телефонните измами по времето на протеста. Николай Денков определи това като "доста смущаващо".

Днес министър-председателят заяви, че вътрешният министър Калин Стоянов е тръгнал в правилната посока.

Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
9 май е дата на поражение, а не на триумф за България
Разместване при най-големите банки след приемането на еврото в Бъ...
Американско семейство: В САЩ едва свързвахме двата края, в Българ...
Ангел Кунчев: Ще хвърлим тонове отрови в природата с нищожен ефек...
Боби Борисов: Спирам със салатите по заведенията, за няколко лист...
Румен Радев раздаде първите задачи на министрите си още днес


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).