Лекар: Ако ми паднеш в ръчичките да те лекувам, жив няма да останеш!

9272
40

За нагло паркиране сигнализира гражданин във Фейсбук. Той обаче показва и нещо друго, което е още по-потресаващо. Вижте какво споделя човекът:

На първо виждане това е поредният нагъл простак, който е паркирал на тротоара на "Веселата улица" в Созопол. Потресът ми беше огромен, когато след направената забележка от моя страна да си махне колата от тротоара, нейният собственик д-р Ивица Кръстевски ми каза следното: 
"Махай ми се от главата, защото, ако ми паднеш в ръчичките да те лекувам, жив няма да останеш. Кардиолог съм".
Не ми се вярваше, че това са думи на лекар!!! Пред мен стоеше небръснатата мутра на лекар гурбетчия, който излъчваше наглост, злоба и самочувствие на човек, комуто всичко е позволено. Трябваше ми един ден да осъзная какво се случва. 
Паркирането остана на заден план. Все още не мога да приема, че професионалната квалификация и морал на хуманитарен лекар могат да бъдат изродени до такава степен.
Обръщам се към всички мои приятели и всички нормални хора. Много ви моля, разпространете тези снимки и моите думи. Аз съм Орлин Пенев и заставам с името си зад тази публикация. 
Много се надявам тези изявления да стигнат и до погледа и ушите на д-р Москов. Всякакъв по-нататъшен коментар е излишен.

Виж коментарите (40)
Още новини от Национални новини:
От полунощ тази вечер влиза в сила предупреждение за всичките 28 ...
Бивш здравен министър: На Слънчака е супер!
Българка показа касова бележка: Къде е евтинията в Гърция?
Лека кола скъса мантинелите на АМ "Тракия" и излетя в полето
Дюнер от една от най-модерните столици в света е по-евтин от такъ...
Ивайло Шотев: В Гърция плащаме колкото на Черноморието, но получа...


Виж още: