Криминалисти: Нашенци са ликвидирали Весо Дебелия

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
10:19 / 09.01.2016
3848
Нашенци участвали в убийството на бизнесмена Веселин Стоименов- Весо Дебелия. Това разкриват топкриминалисти пред "Телеграф". 

"Когато някой дава мокра поръчка за сериозен играч, винаги се гледа дали има или няма охрана. Ако е подсигурен, се наемат чужденци. Ако мишената ходи спокойно, както е ходел и Весо Дебелия, обикновено се взимат нашенци", коментират ченгетата.

Трима професионални убийци са гръмнали със 7 куршума наследника на империята ВИС-2 и сочен за физически ликвидатор Веселин Стоименов. Смятаният за един от най-приближените на убития през 2005 г. силов бос Георги Илиев бе разстрелян към 20,30 часа в четвъртък във входа на блок 19 на столичния баровски комплекс "Макси".

"Оперативните данни ни подсказват, че килърите са българи. Те са изпълнили поръчката срещу сумата от порядъка на 100 000 лева". 

Това коментират високопоставени източници от МВР. Основната версия на криминалистите е, че Весо Дебелия е бил ликвидиран заради далавери в строителството, в които се е замесил преди по-малко от година.


Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Собственик на автокъща: Ако искате да си вкарате автомобил, може ...
Днешната дата е една от най-черните в българската история
Над 10 хил. българи се отказаха от втората си пенсия
Дядото на Иван е спял в къщата, докато са убивали Магдалена
Спират 5-ти блок на АЕЦ "Козлодуй"
Д-р Брънзалов: Лекари убийци няма, съболезнования на близките на ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).