Край на безплатното зареждане, тази услуга става платена

47493

От 15.01.2024 услугата за ползвателите на станциите на Electrip става платена. Това съобщиха от компанията. И уточняват:

Цените са:

AC Type-2 - 0.65лв/кВч с ДДС

Бързи 60 kW DC CCS - 0.75лв/кВч с ДДС

Супербързи +180 kW - 0.75лв/кВч с ДДС

Първият кВч е безплатен!

Цената се изчислява, като се умножи консумираната електроенергия от зарядната сесия по цената на кВч на конектора. Лесно и прозрачно!

След като приключите със зареждането, моля, извадете конектора от автомобила си, за да освободите станцията и за другите водачи. В случай, че блокирате станцията, ще Ви бъде наложена допълнителна такса. electrip си запазва правото да променя цените или прекратява кампании без предизвестие.

Ако ползвате услугите на electrip като гост ще бъдете таксувани с 0,05лв./кВч. допълнително към стандартната тарифа.

Тази промоционална тарифа е валидна от 15.01.2024г. до 29.02.2024г.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: