Кошмар за феновете на поп-фолка! Азис е в болница на системи!

75249
6

Азис изкара акъла на хилядите си последователи в социалната мрежа, където качи снимка, на която се вижда как лежи в болницата.

На кадъра поп-фолк изпълнителят е на системи и във видимо недобро състояние. А коментарите отдолу се множат със скоростта на светлината!

Оказа се, че ромският славей има ангина и се е наложило да остане няколко дни на системи в болницата, докато се подобри. Припомняме, че преди две години Азис имаше същия проблем и отново бе приет в болница, където отново бе на системи, пише още "Блиц".

Виж коментарите (6)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: